Hile Ara

Hile Proğramları

Cheat Engine

cheatengineAçık kaynak olarak geliştirilen oyun modifiye aracı Cheat Engine ile hile yapmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu oyun hile programı ile Windows altında çalıştırdığınız oyunlar üzerinde değişiklikler yaparak isteğinize göre oyun özellikleri belirleyebilir ve oyunları zorlaştırabilir ya da kolaylaştırabilirsiniz.

İndir

Okuyunuz: İndirmek için yukardakı programı indire basın.Çıkan ekranda sağdaki download on slow speed yazana basın.Bekleyin ve en altta çıkacak olan  after yazısıyla başlayana basın.Wait for Your turn yaızının altındakının bitmesini bekleyin ve  indirin.
Mesela 100 can puanı ile oynamak size çok kolay geliyorsa artık oyunları 1 can puanı ile oynamayı deneyebilir ve kendinizi test edebilirsiniz. Ayrıca bu tür değişiklikler dışında Cheat Engine içerisindeki diğer kullanışlı araçlar ile gelişmiş bilgisayar oyunlarında, Internet Explorer, Mozilla Firefox vb. diğer tarayıcılar üzerinden oynadığınız tarayıcı oyunlarında, Flash oyunlarda, FarmVille gibi Facebook uygulamalarında ve normal uygulamalarda hile yapabilir, hattahataları ve sorunları bile düzeltebilirsiniz.
Program içerisindeki memory scanner (hafıza tarayıcı) ile oyun içerisinde kullanılan ve değiştirilmeye uygun olan değişkenleri hızlı bir şekilde tarayıp belirledikten sonra bunları yine Cheat Engine üzerinden değiştirebilirsiniz.
Diğer yandan hata ayıklayıcı (debugger), çevirici (assembler) ve ters çevirici (disassembler), hız hilesi (speedhack), trainer oluşturucu, direct 3D işleme araçları, sistem kontrol araçları ve daha fazlası ile birçok özelliği ve seçeneği modifiye edip kullanabilirsiniz

2:

Charles Debug


Merhaba sevgili arkadaşlar. En çok şikayet edilen bu programı kullanmaya yönelik sorunlar.
Öncelikle Program nasıl indirilir?
Programı İndir: http://ul.to/tk8hgriq
Eğer link çalışmıyorsa burdan indirinİNDİR
Daha sonra programı kurun. Çalıştırdığınızda
Bu hatayı alıyorsanız, pcde bulunan java programını siliniz. Eger java yuklu degilse veya sildikten sonra bu linkteki javayı yükleyiniz.
http://www.java.com/tr/ Yükledikten sonra program %90 açılacaktır. Diğer sorun ise oyunlarda exkutenın çıkmaması onun cözümü ise breakpointe basmayı unutmayın.Bastıgınızda yukardaki altıgen işaretli olmalıdır.Eger oyundan cıkacaksanız o altigenı kaldirmalisiniz.
Diğer sorun ise charlesin açılmaması.Bu sorun genelde windows 7 kullanıcılarda görülmektedir. Burda yapacagınız ise programın simgesine sag tiklayıp >özellikler>yukardan uyumluluk> yukardakı kutucugu işaretleyip xp seciniz.
Son olarak 443 hatası cözümü: Eğer kodların sonunda 443 hatası varsa Facebook hesap ayarları/Güvenli Gezinmeyi kapatınız.
Bunun dışındaki hatalar genelde bilgisayarlardan olmaktadır.Onun için bir şey yapmamız mümkün degildir. İyi eglenceler.

2 yorum:

  1. HEPİNİZ AYNISINIZ ŞİFREYİ VEREN YOK HAİNLER

    YanıtlaSil
  2. bu program nasıl kullanlıyor be :D

    YanıtlaSil

Hakaret,Küfür Gibi Anlam İçerirse Mesajınız Kesinlikle Yayınlanmıyacaktır